Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Naszą polityką prywatności. W każdej chwili możesz zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. close

ZESTAWY Jest 11 produktów

 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z granatowej pianki brokatowej i matowej o grubości 2mm, umieszczone na opaskach bezuciskowych. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm.  Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z szarej pianki brokatowej i matowej o grubości 2mm, umieszczone na opaskach bezuciskowych. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm.  Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z szarej i różowej pianki brokatowej o grubości 2mm, umieszczone na opaskach bezuciskowych. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm.  Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z białej i błękitnej pianki brokatowej o grubości 2mm, umieszczone na opaskach bezuciskowych. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm.  Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z zielonej pianki brokatowej i matowej o grubości 2mm, umieszczone na opaskach bezuciskowych. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm.  Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z granatowej pianki brokatowej i matowej o grubości 2 mm, umieszczone na metalowych spinkach (klips) z ząbkami. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm. Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z szarej pianki brokatowej i matowej o grubości 2 mm, umieszczone na metalowych spinkach (klips) z ząbkami. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm. Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z białej i błękitnej pianki brokatowej o grubości 2 mm, umieszczone na metalowych spinkach (klips) z ząbkami. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm. Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z zielonej pianki brokatowej i matowej o grubości 2 mm, umieszczone na metalowych spinkach (klips) z ząbkami. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm. Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 16,00 zł

  Zestaw 2 kokardek wykonanych z szarej i różowej pianki brokatowej o grubości 2 mm, umieszczone na metalowych spinkach (klips) z ząbkami. Wymiary większej kokardki ok. 8 x 3 cm. Wymiary mniejszej kokardki ok. 6,5 x 3 cm. Wysyłka zamówienia do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.

  Dostępny
 • 60,00 zł

  Zestaw 3 wybranych przez siebie opasek i personalizowany organizer na opaski będzie praktyczną i elegancką dekoracją do pokoju dziewczynki oraz doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka. Proszę o podanie imienia jakie ma zostać wygrawerowane i przyklejone do organizera oraz dokładnych nazw i kolorów 3 opasek.  Wymiary ok. 14,5 x 25,5 cm.

  Dostępny
Pokaż 1 - 11 z 11 produktów